About Us

About Us
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contact Info

684 West College St. Sun City, United States America, 064781.

+(528) 456-7592

info@interiar.com

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Güvenbir olarak, iş sağlığı ve güvenliği konularında müşterilerimize kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Bu hizmetler arasında, laboratuvar hizmetleri de önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerimize, işe girişlerde sağlık testleri ve personellerinin sağlık taramaları gibi laboratuvar tabanlı hizmetler sunmaktayız.

İşe girişlerde sağlık testleri, çalışanların fiziksel ve zihinsel sağlığını değerlendirmek için önemli bir araçtır. Güvenbir olarak, geniş bir yelpazede sağlık testlerini uygulayarak müşterilerimizin işe alım süreçlerini desteklemekteyiz. Kan testleri, idrar analizleri, görme testleri, işitme testleri ve solunum fonksiyon testleri gibi çeşitli sağlık testleriyle, çalışan adaylarının sağlık durumunu objektif bir şekilde değerlendiriyoruz. İşe giriş muayeneleri dışında, tıbbi tahlil ve tanı hizmetleri de sunuyoruz.

Güvenbir, ihtiyacınız olan işe giriş muayenelerini yerinde veya kendi laboratuvarlarında yapabilmektedir. Yerinde verilen hizmetlerde mobil sağlık aracı ile testleri yaparken buna imkânı olmayan ve çalışanını yönlendirmek isteyen işletmeler için ofislerinin bulunduğu şehirlerde bu hizmeti verebilmektedir.

Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimizin çalışanlarının, İşe Giriş / Periyodik Muayene Raporunu aynı gün içerisinde tamamlayarak hekim onaylı teslim edebilmektedir.

İşe Giriş Muayenesi

-Kan ve İdrar Analizleri
-Görme, İşitme ve Solunum Fonksiyon Testleri
-Yapılacak İşe Uygunluk Muayenesi

Tıbbi Tahlil ve Tanı Hizmetleri

-PCR ve Antikor Testleri
-Check-up Hizmetleri
-Çalışan Sağlığı İzleme Testleri